تجاری

نصب دوربین مداربسته در کهک

خرید دوربین مداربسته درقم

نصب دوربین مدار بسته

برای نصب دوربین مداربسته در کهک و یا نصب اعلام حریق با شماره 09129622355 تماس بگیرید. شرکت نوآوران صنعت نماینده درجه یک دوربین های شرکت تیاندی است و همچنین نمایندگی از برندهای معتبر داهوا و دانتون نیز را دارد.

نصب دوربین مدار بسته جهت حفظ امنیت، موجب القای حس آرامش در افراد شده و باعث می شود تا تمرکز اصلی بر روی کارهای مهم بوده و دغدغه ای بابت سرقت اموال، تجاوز به حریم خصوصی و غیره وجود نداشته باشد.

 دوربین های مدار بسته یکی از مهم ترین تجهیزات تامین کننده امنیت در امکان مختلف هستند که استقبال از آن به دلیل جلوگیری از جرایم مختلف، توسط افراد و سازمان ها بسیار زیاد است.

نصب دوربین مداربسته در کهک

ضرورت های استفاده از دوربین مداربسته

جلوگیری از سرقت

سارقان حرفه‌ای از هر فرصتی برای سرقت کردن استفاده می‌کنند. آنها روزهای زیادی را انتظار می‌کشد تا منزل خالی از افراد شده و در بهترین فرصت کار خود را شروع می‌کنند. درست است که علم ارتباطات پیشرفت کرده ولی باید درنظر داشته باشید که سارقان هم حرفه‌ای‌تر شدند.

مردم از نگرانی به سرقت رفتن وسایل منزل در زمان‌های مختلف رنج می‌برند. چرا که زحمت زیادی برای تهیه وسایل منزل کشید‌ه‌اند. زنگ خطر یا هشدار برای چنین مواقعی در دوربین‌های مدار بسته بیسیم درنظر گرفته شده است. اگر بتوان این دوربین‌ها را در جای مناسبی نصب کرد، در بعضی مواقع باعث می‌شود تا سارقان با دیدن دوربین‌های امنیتی، از کار خود منصرف شوند و پا به فرار بگذارند.

نصب دوربین مداربسته در کهک

نظارت و کنترل منزل یا محل کار

همه ما قطعا زمانی که از منزل یا محل کار خود دور بوده‌ایم، تجربه تلخ نگران بودن را چشیده‌ایم. در برخی مواقع حتی این نگرانی، شدت زیادی پیدا کرده و به عنوان مثال مسافرت ما را به کام‌مان تلخ کرده است. آیا شما هم همچین حسی را داشته‌اید؟ آیا نگران وسایل منزل خود بوده‌اید؟

لازم نیست که دیگر نگران باشید. با خرید دوربین‌های مدار بسته بیسیم، به‌راحتی از منزل خود خارج شوید و بدون نگرانی و استرس به کارهای خود برسید. همچنین می‌توانید از هر کجایی که هستید، مکالن مورد نظر خود را کنترل کنید.

این دوربین‌ها به اینترنت منتصل شده و امکان مشاهده مکان با استفاده از رایانه‌های شخصی و موبایل خود را دارید. همچنین برای تمام زمان‌هایی که حضور ندارید، می‌توانید اپلیکیشن‌های دوربین های مدار بسته را بر روی موبایل خود نصب کرده و از راه دور تصاویر را به صورت زنده و آنلاین مشاهده کنید.

البته بیمه کردن وسایل منزل از سرقت، یک عمل سلیقه‌ای است. به هر حال بیمه کردن وسایل سالانه هزینه‌ای را در پی خواهد داشت. ولی با یک بار هزینه کردن و خرید دوربین مدار بسته برای همیشه از هزینه‌های اضافی می‌توان در امان ماند. همچنین با نصب دزدگیر برای منزل یا محل کار نیز می‌توان امنیت بیشتر را برقرار کرد.

خرید دوربین‌ مدار بسته بیسیم علاوه بر اینکه هزینه‌های بیمه کردن وسایل را کاهش می‌دهد، در زمانی که سرقت انجام می‌شود، مدارک خوبی را برای اثبات کردن سرقت فراهم می‌کند. این مدارک معمولا به پلیس ارائه می‌شود ولی در صورت لزوم می‌توان آنها را به مامور بیمه برای اثبات سرقت و درخواست ضرر و زیان نیز داد.

نصب دوربین مداربسته در کهک

ادغام سیستم های بیسیم هوشمند با دیگر وسایل امنیتی

با توجه به وجود سیستم‌های امنیتی دیگر مانند دزدگیرها، وجود دورربین مدار بسته امنیت محل کار یا منزل را دوچندان می‌کند. همچنین وجود چنین وسایلی برای راحتی  و ایمنی شما موثر است. با داشتن چراغ‌های روشن در منزل و همچنین قفل‌ها و دوربین‌های هوشمند، طیف گسترده‌تری از عوامل هشداردهنده دارید که باعث می‌شود زندگی آرام و با آسودگی خاطر داشته باشید.

به عنوان مثال می‌توان برای کارآیی بهتر، جلوی درب منزل دوربین تحت شبکه تیاندی را نصب کنید که با کیفیت Full HD، تصاویر واضحی را ثبت می‌کند. حتی می‌توان زمانی که شخصی به منزل شما مراجعه کرد، از طریق برنامه موبایل به شما هشدار داده شود. زمانی که از شخص مطمئن شدید می‌توانید از طریق قفل‌های هوشمند درب منزل را باز کنید.

این ها بخشی از ضرورت های دوربین مداربسته است که البته این ضرورت ها دیگر برکسی پوشیده نیست و شما بیشتر از این را میدانید و فقط ما خواستیم به اختصار بخشی را بیان کنیم.

برای نصب دوربین مداربسته در کهک و یا نصب اعلام حریق با شماره 09129622355 تماس بگیرید. شرکت نوآوران صنعت نماینده درجه یک دوربین های شرکت تیاندی است و همچنین نمایندگی از برندهای معتبر داهوا و دانتون نیز را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *