تجاری

دوربین مدار بسته دید در شب

دوربین مدار بسته دید در شب

دید در شب در دوربین مداربسته

امروزه دوربین های مدار بسته جزئی لاینفک از زندگی انسان ها شده اند و تقریبا در هر مکانی نصب و استفاده می شوند و از آن جایی که نیاز به امنیت و آرامش از نیازهای اساسی انسان به شمار می رود، تکنولوژی دوربین های مدار بسته ( دید در شب )همگام با پیشرفته هایی که در دنیای علم و فناوری روی می دهد، پیشرفت کرده و از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری به روز رسانی می شود.

از آن جایی که بیشتر جرم و جرائم در تاریکی و شب روی می دهد، مراقبت از فضا ها در هنگام شب نیز امری بسیار ضروری به شمار می رود. یکی از روش های مراقبت از فضاها در تاریکی شب، استفاده از دوربین های مدار بسته با قابلیت دید در شب می باشد.

دوربین های مداربسته با تکنولوژی دید در شب اصطلاحا به انواعی از دوربین های مداربسته گفته می شود که امکان رویت در تاریکی را فراهم می کنند و با این تجهیزات عملا می توان رویداد هایی که در تاریکی روی می دهند را تماشا نمود. همه دوربین هایی که ما در فروشگاه این سایت عرضه می کنیم قابلیت دید در شب دارد و بنا به درخواست مشتری و فضایی که قرار است دوربین در آنجا نصب شود مدل های مختلفی عرضه شده است.

برندهای دوربین دید در شب در فروشگاه نوآوران صنعت ناظر

برای مشاوره در مورد محصول و خرید با بهترین قیمت با شماره 09129622355 تماس بگیرید. در ادامه مطلب ” دوربین مدار بسته دید در شب ” به بررسی ویژگی های این دوربین ها و چگونگی کارکرد آن ها می پردازیم.

اگر شما نیز علاقمند هستید تا اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرید، با ما در ادامه مطب  همراه باشید

فناوری دید در شب برای امنیت خانه و محل کسب و کار و تجارت شما مفید است زیرا بسیاری از سرقت ها و تلاش برای خرابکاری در شب، تحت پوشش تاریکی رخ می دهد. در حالی که چیزهایی که می توانید برای بهبود امنیت در شب انجام دهید، مانند نصب روشنایی حساس به حرکت، مثلا دوربین های دوربین مداربسته در شب، به احتمال زیاد به شما کمک می کنند به آرامی در شب بخوابید.

بسیاری از دوربین های نظارت حساسیت زیادی به حریم خصوصی دارند و هنگامی که جنبش شناسایی می شوند، هشدارهای زمان واقعی را ارسال می کنند، بنابراین اگر فردی بدون اجازه شما دسترسی به اموال شما را پیدا کند، فورا متوجه خواهید شد. اما دوربین های معمولی نمی توانند در تاریکی ببینند، بنابراین آنها همیشه قادر به تشخیص حرکت نیستند و این هشدار ضروری را به تلفن شما ارسال می کنند.

شاید لازم است که بدانید علت کار نکردن دید در شب دوربین مدار بسته به چه دلیل است و برای این موضوع باید حتما از یک تیم متخصص در حوزه دوربین مداربسته استفاده کنید.

ویژگی های دوربین دید در شب

دوربین دید در شب دقیقا مانند چشم انسان عمل می کند و در صورتی که جسم نوری را منعکس کند آن ر میبیند. دوربین مداربسته دید در شب هم نور را از طریق LED به اجسام وارد کرده و از این طریق آن ها را مشاهده می کند. امواج فروسرخی که از دوربین مدار بسته دید در شب با اجسام برخورد می کنند موجب گرم شدن جسم می شود (چه جاندار چه بی جان) و در نهایت با دوربین دید در شب قابل مشاهده می شود.

نور امواج مادون قرمز توسط انسان قابل مشاهده نیست ولی برای دوربین مدار بسته دید در شب قابل مشاهده است به همبن دلیل می تواند به راحتی اجسام را از چند متری تشخیص دهد. IR Range به برد دوربین دید در شب گفته می شود که به دو عامل بستگی دارد. عامل اول قدرت نور LED مادون قرمز دوربین مداربسته دید در شب است و عامل دوم میزان حساسیت چیپ تصویر به نور می باشد.

 طبیعتا هر چه LED های اشعه فروسرخ دوربین دید در شب قوی تر باشند، نور بیشتری را تولید می کنند و محیط را بیشتر روشن می کنند و در نهایت برد دوربین مدار بسته دید در شب افزایش می یابد. در اثر عامل دوم نیز، هر چه چیپ دوربین دید در شب حساس تر باشد، می‌تواند برد دید در شب دوربین را افزایش دهد.

قابلیت دید در شب که در دوربین های مختلف، به گونه ی متفاوتی مشاهده می شود؛ در انواع مختلف دوربین ها اعم از دوربین مدار بسته دام و بالت نیز وجود دارد. از آن جایی که دوربین های دام بیشتر در فضاهای داخلی مورد استفاده قرار می گیرند، قابلیت دید در شبی در آن ها در فضاهای تاریک مانند شب ها یا زمان هایی که برق نیست، بسیار کاربرد دارد.

دوربین مدار بسته بالت برای نصب در فضاهای بیرونی گزینه مناسب تری است؛ این دوربین ها در کنار قابلیت دید در شب، می توانند در تاریکی شب و نواحی کم نور، کارکرد خوبی را از خود ارائه دهند.

برای دریافت لیست قیمت دوربین های مداربسته دید در شب می‌توانید به صفحه لیست قیمت محصولات مراجعه کنید و یا با کارشناسان شرکت ناظر تماس حاصل فرمایید.

برای مشاوره در مورد محصول و خرید با بهترین قیمت با شماره 09129622355 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *