تجاری

نصب دوربین مداربسته دید درشب در قم

فروش و نصب دوربین مداربسته

اصلی‌ترین هدف از نصب دوربین مداربسته دید در شب  ایجاد و حفظ امنیت در شب می‌باشد که در انتخاب آن باید اطلاعات کافی داشته باشیم.

به همین دلیل در این مقاله قصد داریم به معرفی دوربین مداربسته دید در شب، نحوه عملکرد و ویژگی‌های آن، مزایای استفاده از دوربین مداربسته دید در شب، نکات مهم هنگام خرید آن و همچنین معرفی تعدادی از بهترین دوربین‌های دید در شب که علاوه بر کیفیت و قابلیت بالا، از قیمت مناسبی برخوردارند، بپردازیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

عملکرد دوربین دید در شب

به کلیه دوربین های مداربسته ای که از نور مادون قرمز برای تشخیص تصاویر استفاده می کنند دوربین های اینفرارد یا IR گفته می شود. در دوربین مدار بسته دید در شب از این تکنولوژی بیشتر برای تشخیص تصاویر در تاریکی استفاده می شود. معمولا تعدادی LED در اطراف لنز این دوربین مداربسته نصب شده و بوسیله یک سنسور نور در تاریکی روشن می شوند.

دوربین مدار بسته دید در شب چه از نوع دوربین مداربسته دام و یا چه از نوع دوربین مداربسته بولت و یا حتی دوربین مداربسته تحت شبکه امروزی معمولا دارای دید در شب  یا همان IR هستند و این قابلیت در دوربین مداربسته تفاوت زیادی در هزینه آنها ایجاد نمی کند و اصولا در اکثر دوربین مداربسته این قابلیت وجود دارد و به صورت یک امکان الزامی در استاندراد دوربین های مداربسته تعریف شده است.

دوربین مداربسته دید در شب با برد متوسط دارند و در صورت نیاز به برد زیاد برای دید در شب بهتر خواهد بود از دوربین بولت استفاده کنید و یا پروژکتور مادون قرمز در کنار دوربین نصب کنید. میزان دید در شب دوربین مداربسته کاملا وابسته به تعداد آی ار های آن و نوع و اندازه آی آر می باشد عموما از 15 متر تا 60 متر را میتواند در شب روشن نماید.

نصب دوربین مداربسته دید در شب

کاربرد دوربین مدار بسته دید در شب

دوربین های دید در شب از طریق جدب نور مادون قرمز که به آن تابش حرارتی نیز می گویند، می توانند تصاویر را در شب و نور بسیار کم ضبط کنند. همه موجودات زنده از خود مادون قرمز ساطع می کنند که از این طریق امکان ثبت تصویر توسط این دوربین فراهم می شود.

در اطراف لنز این نوع دوربین LED های قرمز کوچکی وجود دارد که نور مادون قرمز را در میدان دید دوربین منتشر کرده و انعکاس این نور سبب دریافت تصویر توسط دوربین های مداربسته دید در شب می شود.

نصب دوربین مداربسته دید در شب

همه دوربین های ارائه شده در فروشگاه نوآوران صنعت ناظر قابلیت دید در شب دارد. برای مشاهده دوربین ها به فروشگاه ما مراجعه کنید. 

لینک فروشگاه : https://forooshgahcctv.ir/shop/

برای مشاوره در مورد نصب دوربین مداربسته دید در شب و خرید با بهترین قیمت با شماره 09129622355 تماس بگیرید.

مزایای دوربین مداربسته دید در شب

  • بالا بردن امنیت با ضبط 24 ساعته وقایع محیط
  • امکان استفاده از دوربین مداربسته دید در شب در هر مکانی از جمله فضای باز یا بسته
  • هزینه پایین و عدم نیاز به خرید جداگانه دوربینی برای ثبت وقایع در روز
  • تناسب با کاربرد های مخفی
  • تنوع بسیار بالای مدل های دوربین شب و امکان انتخاب دوربین با بودجه شما
  • مقاومت در مقابل شرایط آب و هوایی مختلف و مقاومت در برابر ضربه
  • مصرف پایین انرژی به دلیل استفاده از LED که نسبت به لامپ معمولی 80 در صد انرژی کمتری استفاده می کند.
  • عدم نیاز به نور زیاد جهت فیلمبرداری و جلوگیری از اذیت همسایگان با ایجاد آلودگی نوری

نصب دوربین مداربسته دید در شب

برای مشاوره در مورد نصب دوربین مداربسته دید در شب و خرید با بهترین قیمت با شماره 09129622355 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *