تجاری

فروش و نصب دوربین مداربسته دید در شب

فروش و نصب دوربین مداربسته

فروش و نصب دوربین مداربسته

بهترین وسیله برای محافظت در زمان تاریکی و شب دوربین مداربسته دید در شب می باشد. داشتن این قابلیت  یک ویژگی است که می تواند در هر نوع دوربینی باشد. تمامی دوربین های فروشگاه ما قابلیت دید در شب دارد. لینک فروشگاه . شرکت نوآوران صنعت نماینده فروش و نصب دوربین مداربسته  از برندهای معتبر مانند تیاندی دانتون داهوا و … می باشد. برای مشاوره در مورد نصب دوربین مداربسته دید در شب و خرید با بهترین قیمت با شماره 09129622355 تماس بگیرید.

دوربین دید در شب از هر نوعی به طور ساده در عدم وجود روشنایی و هوای تاریک تا مسافتی که در دوربین تعریف شده را تحت پوشش خود قرار می دهد و چهره و اجسام را تشخیص می دهد. واژه infrared) IR) به معنای طیف مادون قرمز است. دوربین مداربسته ی دید در شب IR از طریق LEDهای مادون قرمز محیط اطراف خود را روشن کرده و امکان تصویر برداری در شب را فراهم می اورند.

امواج مادون قرمز به بخشی از طیف امواج  که به وسیله چشم انسان قابل رویت نیستند گفته می شود اما به وسیله سنسورهای تصویر دوربین ها قابل شناسایی هستند. از این طریق دوربین های دید در شب می توانند بدون به وجود آوردن نور مرئی محیط اطراف خود را روشن کنند.

فروش و نصب دوربین مداربسته

مزایای دوربین های مداربسته دید در شب

هزینه کم: دوربین مدار بسته با قابلیت دید در شب هزینه بالایی ندارند. به همین دلیل نیز اکثر دوربین های مداربسته امروزی دارای این قابلیت مفید هستند.

امکان نظارت بر محیط در تاریکی مطلق: مزیت اصلی این دوربین مجهز بودن به نور مادون قرمز است. بنابراین در جایی که نور وجود ندارد وجود دوربین مداربسته با کمک نور مادون قرمز بدون اینکه کسی متوجه شود تصاویر را با وضوح خوبی ضبط می کنند.

سادگی: تکنولوژی به کار رفته در دوربین های مداربسته دید در شب بسیار ساده است. به همین دلیل هم بسیاری از تولید کنندگان به ساخت این سری از دوربین ها تمایل نشان می دهند.

مقاومت بالا: دوربین های مداربسته دید درشب به دلیل مقاومت خوبی که دارند در مکانهای داخلی و بیرونی قابل استفاده هستند.

مصرف انرژی کم: دوربین های مداربسته نیاز به انرژی بالایی ندارند. از این رو بسیار کم هزینه هستند و همچنین تنوع بالایی دارند.

فناوری دوربین های دید در شب

دوربین های دید در شب به دو طریق امکان تولید تصویر و ویدئو در هنگام شب را دارند و در واقع دو تکنولوژی مجزا برای آن ها وجود دارد که شامل حالت فعال و غیرفعال می گردد.

در حالت فعال (Active) دوربین با استفاده از نور مادون قرمز کار می‌کند. طرز کار این دوربین ها به این صورت است که اشعه‌ مادون قرمز، به‌وسیله‌ یک لیزر یا نورافکن به اطراف فرستاده می‌شود و با استفاده از این نور ارسالی، تصویر در دوربین مشاهده می‌شود.

حالت غیر فعال (passive) نیز به این صورت است که دوربین از خود هیچ گونه پرتو نورانی ساطع نمی کند و نور خود را با تشدید نور حاصل از ماه و ستارگان به دست می آورد. بنابراین این دوربین در هنگام استفاده از دید کاملاً محفوظ باقی می‌ماند و این یک مزیت نسبت به حالت active است.

در واقع، دوربین‌های دید در شب، با این نوع سیستم، نوری را که از هدف بازتاب می‌شود، تقویت می‌کنند و آن را به اندازه‌ای می‌رساند که به‌وسیله‌ چشم انسان قابل تشخیص باشد و به این شکل، امکان دید در شب را به وجود می‌آورند. دوربین های شب امروزی به صورت سیاه و سفید می باشند.

نور موجود که در دو نوه فعال و غیر فعال به روش مختلفی تولید می شود در یک لامپ فوتونی جمع شده و از آنجا فوتون‌ها به الکترون تبدیل می‌شوند. این الکترون‌ها به ‌واسطه‌ الکتریسیته و فرایند شیمیایی، به مقدار زیادی تقویت می‌شوند و سپس به‌سوی یک پرده‌ فسفری جهت نمایان شدن تصویر پرتاب می‌شوند و ما می‌توانیم از میان عدسی چشمی دوربین، تصویر تشکیل شده را مشاهده کنیم.

فروش و نصب دوربین مداربسته

توصیه آخر:

خرید دوربین مداربسته را از هرکجا انجام می دهید نصب آن را به هر کسی نسپارید. زاویه نصب دووربینها، دقت در نصب، پوشش نقاط کور و …. مسائلی است که باعث می شود شما حساس باشید تا نصاب حرفه ای داشته باشید.

شرکت نوآوران صنعت نماینده فروش و نصب دوربین مداربسته  از برندهای معتبر مانند تیاندی دانتون داهوا و … بوده و همچنین با بهره گیری از بهترین نصاب ها در سطح شهر قم و تهران و شهرهای اطراف سابقه طولانی در این زمینه دارد.برای مشاوره در مورد نصب دوربین مداربسته دید در شب و خرید با بهترین قیمت با شماره 09129622355 تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *