آخرین مقالات سایت

نمایندگی فروش دوربین مداربسته تیاندی

نمایندگی فروش دوربین مداربسته تیاندی

نمایندگی فروش دوربین مداربسته تیاندی

هدف اصلی برند تیاندی گسترش و خلق دوربین های هوشمند و عرضه ی آن به کل جهان است. اکثر دوربین های مداربسته تیاندی پروژه محور هستند و کاربران می توانند برای پروژه های کوچک، متوسط و بزرگ از آن ها استفاده کنند. شرکت نواوران صنعت ناظر نماینده لایه یک کشوری دوربین مداربسته تیاندی در ایران اقدام به اعطای نمایندگی فروش دوربین مداربسته تیاندی کرده است. افرادی که درخواست نمایندگی فروش دوربین مداربسته تیاندی را دارند تنها کافیست با مشاوران متخصصین ما تماس بگیرید تا بهترین راهکارها و پیشنهاد ها برای یک نمایندگی موفق را به ایشان بفرمایند.

برای مشاوره و درخواست نمایندگی فروش دوربین مداربسته تیاندی با  09129622355 تماس بگیرید.

قیمت دوربین‌ مداربسته تیاندی

معرفی شرکت تیاندی

دوربین مداربسته تیاندی از برند های معتبر بین المللی ساخت دوربین های مداربسته است. Tiandy Technologies یکی از شرکت های به نسبت نوپا است که توانسته است در مدت زمان اندک در بازار حفاظت الکترونیک جای پای خود را سفت نماید و نه تنها در آسیا شرقی، بلکه در اروپا و امریکا و کانادا و ایران پروژه های متعددی را در دست بگیرد. این برند در ایران  به نام  برند تیاندی شناخته می شود. تولید این شرکت  در سال 2004 در کشور چین بوده است و راهکارهای خود را به سمت و سوی هوشمند سازی و ارتقا پردازش تصویر در محصولات خود از جمله دوربین مداربسته تیاندی سوق داده است.

نمایندگی فروش دوربین مداربسته تیاندی

واحد بین المللی دوربین مداربسته تیاندی سال هاست که در صادرات به تمام نقاط جهان تجربه کسب کرده است. از سال 2006  اقدام به صادرات به دولت های مختلف  در سراسر دنیا  پرداخته است و اکنون کانال توزیع کارآمدی را در کشورهای مختلف در دست دارد. تیاندی با تمام منابع موجود در کشور چین در خدمت صادرات بهتر می باشد.

دوربین مداربسته تیاندی

این برند معتبر چینی، راهکارهای نظارت تصویری هوشمند را در جهان عرضه می نماید که بتواند با پردازش تصویر ، در دوسوی بهینه سازی نوری تصویر و نیز هوشمند سازی تشخیص رویدادها ، مشتریان خاص خود را به سمت خود جذب کند. در چند سال اخیر این شرکت بر اساس رنکینگ یا رتبه بندی های جهانی همواره جزء 10 شرکت برتر بوده است.

شایان ذکر است که برندهای دیگر در سبد محصولات خود سایر محصولات امنیتی و حفاظت الکترونیک  را داشته اند اما این برند به صورت یکه  تاز دوربین ها را در سبد تحقیق و توسعه خود قرار داده است و فروش دوربین مداربسته تیاندی را به صورت شگرفی از شرق تا غرب در دست خود گرفته است. پایین بودن نرخ خرابی و وجود مزایای رقابتی از جمله مسائل مهم در فروش این برند می باشد.

در سال های گذشته تیاندی در بازار ایران نامی چندان شنیده شده نبود. شرکت های مختلفی به صور مختلف اقدام به واردات آن می نمودند و در هر برهه نمایندگی انحصاری در دست شرکت هایی همچو کیمیا، فراگستر و پارس ارتباط  بوده است و هر یک با ارائه سیاست های مناسب فروش و خدمات پس از فروش در بسیاری از پروژههای دولتی ، خصوصی نفوذ کردند و محصولات و دوربین مداربسته تیاندی را در شریان حفاظت الکترونیک ایران گسترانیدند.

اعطای نمایندگی فروش دوربین تیاندی در سراسر ایران

افرادی که درخواست نمایندگی فروش دوربین مداربسته تیاندی را دارند تنها کافیست با مشاوران متخصصین ما تماس بگیرید تا بهترین راهکارها و پیشنهاد ها برای یک نمایندگی موفق را به ایشان بفرمایند.

برای مشاوره و درخواست نمایندگی فروش دوربین مداربسته تیاندی با  09129622355 تماس بگیرید.