آخرین مقالات سایت

قیمت دوربین مدار بسته تیاندی

قیمت دوربین‌ مداربسته تیاندی

قیمت دوربین مدار بسته تیاندی

شرکت نواوران صنعت ناظر  نماینده لایه یک کشوری دوربین مداربسته تیاندی، برای دریافت قیمت دوربین‌ مداربسته تیاندی شماره 09129622355 تماس بگیرید.

دوربین مداربسته تیاندی از برند های معتبر بین المللی ساخت دوربین های مداربسته است. Tiandy Technologies یکی از شرکت های به نسبت نوپا است که توانسته است در مدت زمان اندک در بازار حفاظت الکترونیک جای پای خود را سفت نماید و نه تنها در آسیا شرقی، بلکه در اروپا و امریکا و کانادا و ایران پروژه های متعددی را در دست بگیرد. این برند در ایران  به نام  برند تیاندی شناخته می شود. تولید این شرکت  در سال 2004 در کشور چین بوده است و راهکارهای خود را به سمت و سوی هوشمند سازی و ارتقا پردازش تصویر در محصولات خود از جمله دوربین مداربسته تیاندی سوق داده است.

قیمت دوربین‌ مداربسته تیاندی

دوربین تیاندی

واحد بین المللی دوربین مداربسته تیاندی سال هاست که در صادرات به تمام نقاط جهان تجربه کسب کرده است. از سال 2006  اقدام به صادرات به دولت های مختلف  در سراسر دنیا  پرداخته است و اکنون کانال توزیع کارآمدی را در کشورهای مختلف در دست دارد. تیاندی با تمام منابع موجود در کشور چین در خدمت صادرات بهتر می باشد.

دوربین مداربسته تیاندی

این برند معتبر چینی، راهکارهای نظارت تصویری هوشمند را در جهان عرضه می نماید که بتواند با پردازش تصویر ، در دوسوی بهینه سازی نوری تصویر و نیز هوشمند سازی تشخیص رویدادها ، مشتریان خاص خود را به سمت خود جذب کند. در چند سال اخیر این شرکت بر اساس رنکینگ یا رتبه بندی های جهانی همواره جزء 10 شرکت برتر بوده است.

شایان ذکر است که برندهای دیگر در سبد محصولات خود سایر محصولات امنیتی و حفاظت الکترونیک  را داشته اند اما این برند به صورت یکه  تاز دوربین ها را در سبد تحقیق و توسعه خود قرار داده است و فروش دوربین مداربسته تیاندی را به صورت شگرفی از شرق تا غرب در دست خود گرفته است. پایین بودن نرخ خرابی و معقول بودن قیمت دوربین‌ مداربسته تیاندی مسائل مهم در فروش این برند می باشد.

قیمت دوربین‌ مداربسته تیاندی

دوربین های مداربسته تیاندی

در سال های گذشته تیاندی در بازار ایران نامی چندان شنیده شده نبود. شرکت های مختلفی به صور مختلف اقدام به واردات آن می نمودند و در هر برهه نمایندگی انحصاری در دست شرکت هایی همچو کیمیا، فراگستر و پارس ارتباط  بوده است و هر یک با ارائه سیاست های مناسب فروش و خدمات پس از فروش در بسیاری از پروژههای دولتی ، خصوصی نفوذ کردند و محصولات و دوربین مداربسته تیاندی را در شریان حفاظت الکترونیک ایران گسترانیدند.

متدولوژی های نوین در تولید دوربین مداربسته تیاندی

تیاندی کلیه بخش های دروبین اعم از تولید تصویر، پردازش تصویر ، فشرده سازی و نرخ ارسال را  زیر ذره بین برده است و محصولات متنوعی را بر اساس سلایق افراد عرضه کرده است. تیاندی با برخورداری از تیم تحقیق و توسعه توانمند و قدرتمند، توانسته است دوربین مداربسته تیاندی تحت شبکه خود را بهبود ببخشد و تصاویر با وضوح بالا و تمام رنگی را در اختیار کاربران قرار دهد.

تولید تصویر رنگی در تاریکی و یا نور کم، کار شرکت های محدودی در صنعت نظارت تصویری است،  دوربین های SuperStarlight  تیاندی که مجهز به الگوریتم های انحصاری هستند قادر هستند تصاویر را به خوبی در محیط های فوق کم نور دریافت نمایند. افرادی که از این دوربین ها استفاده کرده اند انگشت حیرت را به دهان برده و از تصاویر لذت بسیار برده اند. عرضه محصولات قدرتمند با قیمت مقرون به صرفه سبب شده است تا تیاندی به انتخاب اول در بسیاری از پروژه ها تبدیل شود.

از سویی دیگر الگوریتم های فشرده سازی نیز از دیگر تکالیف و وظایف دپارتمان های تیاندی است.  دوربین های مداربسته 2MP تا 16MP، دوربین PTZ با زوم 4 تا 44 برابر، دستگاه ان وی آر 5 تا 320 کانال تنها بخشی از محصولاتی هستند که توسط برند تیاندی تولید و به بازار عرضه شده است. تیاندی با استفاده از خط تولید کاملاً پیشرفته خود قادر به تولید 8 میلیون دوربین مداربسته تیاندی تحت شبکه با نرخ خرابی  کمتر از یک درصد در سال می باشد.

قیمت دوربین‌ مداربسته تیاندی

دوربین تیاندی

از جمله فعالیت های برند تیاندی می توان به تولید محصولات با کیفیت ساخت بالا، راهکارهای مختلف مطابق با فضای نصب دوربین مداربسته، سیستم هوشمند کنترل ترافیک و … اشاره نمود.  مشتریان تیاندی در بیش از 60 کشور و 500 شهر در جهان در حال استفاده از خدمات و محصولات این برند از جمله دوربین مداربسته تیاندی هستند. از جمله پروژه های تیاندی می توان به فرودگاه Heathrow لندن، جام جهانی برزیل و … اشاره نمود. تیاندی با ماموریت چشم انداز جهانی خود قادر است همواره راهی برای رفع نیازهای شما پیدا کند.

این شرکت برای ارائه محصولات بهینه، هوشمند سازی را نیز در بسیاری از دوربین های خود قرار داده است. وجود الگوریتم های هوشمند سازی به شما کمک می کند یک نگهبان 24 ساعته داشته باشید. برخی از قابلیت های هوشمند سازی دوربین مداربسته تیاندی عبارتند از عبور از خط ، عبور از خط دو تایی، جایگذاری اشیا، برداشتن اشیا فرار سوژه، پرسه‌زنی، تشخیص صداهای غیر معمول، تشحیص تصویر غیر معمول، مه زدایی هوشمند، حالت Corridor راهرو ، تشخیص هوشمند چهره.

ویژگی های دوربین مداربسته تیاندی

جذابیت محصولات تیاندی این است که کاربران دوربین مدار بسته به طور فزاینده ای به دنبال خرید دوربین مداربسته تیاندی هستند. با توجه به این سرعت دریافت، بسیاری از فعالان صنعت دوربین مداربسته تیاندی در رتبه های بالا در جهان قرار دارند. کیفیت این دوربین ها و پایین بودن قیمت دوربین‌ مداربسته تیاندی نسبت به برندهای معروف یکی از دلایل بالا بودن طرفداران این برند است. آنها معتقدند که می توان دوربینی با همان کیفیت و کارایی را با هزینه بسیار کمتری نسبت به برندهای دیگر خریداری کرد. برخی از ویژگی های خاص این دوربین محبوب عبارتند از:

  • فناوری Tiandy Color Maker

فناوری Tiandy Color Maker یک راه حل برای محیط کم نور است که یک دیافراگم بزرگ را با یک سنسور بزرگ ترکیب می کند. بر این اساس دوربین می تواند نور زیادی را در محیط تاریک دریافت کند. این راه حل حتی در شب های کاملا تاریک نیز موثر است. در چنین مواقعی دوربین های مجهز به این فناوری تصاویر رنگی و زنده ثبت می کنند. با کمک روشنایی چراغ های گرم نیز جزئیات بیشتری از تصویر ارائه می دهد.

دوربین Color Maker تیاندی با کمک یک سنسور بزرگ و دیافراگم و نور گرم، مدام هدف شما را به صورت تمام رنگی رصد می کند. در مقایسه با سوپراستارلایت، این دوربین ها به نور کمتری نیاز دارند. حتی در محیط های کاملا تاریک هم تصاویر خوبی می گیرد.

  • فناوری Super Starlight

Super Starlight یکی از ویژگی های خاص دوربین مداربسته تیاندی است. طبق آمار 80 درصد جرایم در شب اتفاق می افتد. در موقعیت های تاریک مانند شب، Tiandy برای اولین بار مفهوم Starlight را در سال 2015 معرفی کرد. این فناوری در دوربین های تحت شبکه مورد استفاده قرار گرفت. این دوربین تصاویر روشن و رنگارنگی را در صحنه های تاریک ثبت کرد. با گذشت سالها توسعه، این فناوری روز به روز قدرتمندتر و پیشرفته تر شده است. این فناوری به گرفتن اشیاء متحرک در صحنه‌های تقریباً تاریک با روشنایی زیر 0.0004 لوکس کمک می‌کند که انقلابی در صنعت دوربین مداربسته تیاندی است.

ویژگی هشدار اولیه دوربین مداربسته تیاندی یکی از جذاب ترین ویژگی ها است. دوربین های IP قدیمی فقط می توانند اتفاقات رخ داده را ضبط و گزارش کنند. تیاندی با اختراع AEW تکنولوژی دوربین شبکه را متحول کرد. AEW یا Auto-Tracking Early Warning به معنای هشدار اولیه ردیابی خودکار با چراغ های چشمک زن، صداها و ردیابی لیزری برای جلوگیری از نفوذ است. نور سفید / لیزر مرئی / صدا برای حفاظت اولیه و پیشگیری از جرم تنظیم شده است. این به شما محافظت کاملی از کاربران نهایی شما می دهد.

قیمت دوربین‌ مداربسته تیاندی

دوربین تیاندی

با 16 مگاپیکسل هیبریدی و چرخش 360 درجه، ویژگی پانوراما تیاندی مناظر خیره کننده ای را ارائه می دهد. دوربین مداربسته تیاندی این مدل دارای نمای کلی و هشدار قبل از وقوع هر گونه اتفاق و اتفاق بد می باشد. این فناوری سه مزیت دارد.

دوربین هایی با این ویژگی دارای هشت لنز 2 مگاپیکسلی هستند و از فناوری پروژه ویدئویی مخروطی استفاده می کنند. این فقط یک نمای پانوراما 360/180 درجه ارائه نمی کند. ناحیه کور کمتری دارد و عملکرد سه بعدی بهتری را ارائه می دهد. 0.0008 لوکس در حداقل روشنایی، تصویر رنگی در 24 ساعت.

اهداف متقابل را به طور همزمان دنبال کردن. دوربین مداربسته تیاندی  PTZ در بسیاری از پروژه های برون مرزی برای بهبود بینایی استفاده می شود.

  • سیستم تشخیص چهره در دوربین‌های Tiandy

سیستم تشخیص چهره دوربین مدار بسته تیاندی دارای سه حالت تجزیه و تحلیل خارجی، تجزیه و تحلیل داخلی و تجزیه و تحلیل مشارکتی است. ویژگی تشخیص خودکار سریع به طور گسترده در امنیت عمومی و جوامع هوشمند استفاده می شود. همچنین در کنترل دسترسی، حضور و غیاب، شناسایی مشتری بانک VIP و دیگر سناریوهای برنامه مورد نیاز استفاده می شود.

سیستم های تشخیص چهره Tiandy در شرایط مختلف در سیستم های مختلفی قرار می گیرند. این به دلیل نیاز مشتری و مقدار هزینه محاسبه شده اقتصادی برای راه اندازی سیستم است.

قیمت دوربین‌ مداربسته تیاندی

شرکت تیاندی دوربین های مدار بسته زیادی را با ویژگی ها و قیمت های متفاوت تولید کرده است. قیمت دوربین‌ مداربسته تیاندی به ویژگی ها، وضوح، تعداد کانال های پشتیبانی شده و اندازه لنز دید در شب بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت دوربین مداربسته تیاندی با کارشناسان شرکت فنی و مهندسی نواوران صنعت ناظر تماس بگیرید.

09129622355

025-36621685

شرکت نواوران صنعت ناظر نماینده لایه یک وکشوری برند تیاندی میباشده که محصولات این شرکت را به طور مستقیم وبا گارانتی اصلی به بازار عرضه می‌کند.

لیست قیمت تیاندی

برای دریافت لیست قیمت دوربین‌ مداربسته تیاندی در همه رده ها می‌توانید به صفحه لیست قیمت محصولات مراجعه کنید ویا باکارشناسان شرکت ناظر تماس حاصل فرمایید.

برای مشاوره در مورد محصول و خرید با بهترین قیمت با شماره 09129622355 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *