آخرین مقالات سایت

معرفی دوربین مداربسته تیاندی

عاملیت فروش دوربین تیاندی

معرفی دوربین مداربسته تیاندی (در ۳ گروه)

شرکت نواوران صنعت ناظر  نماینده لایه یک کشوری دوربین مداربسته تیاندی، برای مشاوره در مورد محصول و خرید با بهترین قیمت با شماره 09129622355 تماس بگیرید.

دوربین مداربسته تیاندی در 3 رده ارائه شده است که رده اول سری lite نام دارد، این خانواده از نظر هزینه بسیار مقرون به صرفه هستند. از خصایص دیگر این خانواده سهولت نصب آن است . این گروه می تواند برای گروه خرده فروشان و کاربران نهایی مورد استفاده قرار گیرد و برای مکان هایی نظیر انبارها، پارکینگ ها، پارک ها و متاطل مسکونی بسیار کارا و موثر است.

گروه دوم pro نام دارد و همانطور که از اسم آن یا professional مشخص است کاربری بهینه تری را به نسبت گروه قبلی دارد، در این گروه خصایص آنالاتیک بیشتری دارد همچنین تصویر شفاف تر و واضح تر را به کمک قابلیت های پیشرفته فراهم میکند. این گروه برای کاربری های پروژه ها کوچک و متوسط بسیار خوب و مفید است و مورد استقبال بسیاری در سرتاسر جهان قرار گرفته است و بسیاری از نیازهای مشتریان را فراهم می کند.

گروه سوم برای بازار و هدف پروژه های پیشرفته طراحی شده است و تحت عنوان ultra است. ساختار و زیربنای تولید تصویر آن ها بسیار قوی و پیشرفته است و خصایصی نظیر تشخیص چهره و کاربری های پیشرفته دیگر این گروه را از سایر گروه ها متمایز کرده است. شرکت تیاندی در طبقه بندی محصولات خود این سه رده را تعریف کرده است.

معرفی شرکت تیاندی

دوربین مداربسته تیاندی از برند های معتبر بین المللی ساخت دوربین های مداربسته است. Tiandy Technologies یکی از شرکت های به نسبت نوپا است که توانسته است در مدت زمان اندک در بازار حفاظت الکترونیک جای پای خود را سفت نماید و نه تنها در آسیا شرقی، بلکه در اروپا و امریکا و کانادا و ایران پروژه های متعددی را در دست بگیرد. این برند در ایران  به نام  برند تیاندی شناخته می شود. تولید این شرکت  در سال 2004 در کشور چین بوده است و راهکارهای خود را به سمت و سوی هوشمند سازی و ارتقا پردازش تصویر در محصولات خود از جمله دوربین مداربسته تیاندی سوق داده است.

واحد بین المللی دوربین مداربسته تیاندی سال هاست که در صادرات به تمام نقاط جهان تجربه کسب کرده است. از سال 2006  اقدام به صادرات به دولت های مختلف  در سراسر دنیا  پرداخته است و اکنون کانال توزیع کارآمدی را در کشورهای مختلف در دست دارد. تیاندی با تمام منابع موجود در کشور چین در خدمت صادرات بهتر می باشد.

دوربین مداربسته تیاندی

این برند معتبر چینی، راهکارهای نظارت تصویری هوشمند را در جهان عرضه می نماید که بتواند با پردازش تصویر ، در دوسوی بهینه سازی نوری تصویر و نیز هوشمند سازی تشخیص رویدادها ، مشتریان خاص خود را به سمت خود جذب کند. در چند سال اخیر این شرکت بر اساس رنکینگ یا رتبه بندی های جهانی همواره جزء 10 شرکت برتر بوده است. شایان ذکر است که برندهای دیگر در سبد محصولات خود سایر محصولات امنیتی و حفاظت الکترونیک  را داشته اند اما این برند به صورت یکه  تاز دوربین ها را در سبد تحقیق و توسعه خود قرار داده است و فروش دوربین مداربسته تیاندی را به صورت شگرفی از شرق تا غرب در دست خود گرفته است. پایین بودن نرخ خرابی و وجود مزایای رقابتی از جمله مسائل مهم در فروش این برند می باشد.

در سال های گذشته تیاندی در بازار ایران نامی چندان شنیده شده نبود. شرکت های مختلفی به صور مختلف اقدام به واردات آن می نمودند و در هر برهه نمایندگی انحصاری در دست شرکت هایی همچو کیمیا، فراگستر و پارس ارتباط  بوده است و هر یک با ارائه سیاست های مناسب فروش و خدمات پس از فروش در بسیاری از پروژههای دولتی ، خصوصی نفوذ کردند و محصولات و دوربین مداربسته تیاندی را در شریان حفاظت الکترونیک ایران گسترانیدند.

دوربین مداربسته تیاندی

سوابق فعالیت شرکت TIANDY

همانطور که  اشاره شد، شرکت تیاندی بعنوان یکی از ده تولید کننده پیشرو نظارت تصویری در کشور چین و یکی از منابع معتبر در جهان می باشد و فروش بالای  محصولات و دوربین مداربسته تیاندی در سال های متمادی گواه بر موفق بودن آن بوده است.

دوربین مداربسته تیاندی مبنای کاری خود را دانش بنیان بودن نهاده است و از فعالیت های تجاری صرف، اجتناب کرده است. تیاندی علاوه بر تولید محصولات فاخر در حفاظت الکترونیک، با افتخار خود را متعهد به ارائه مشاوره و پشتیبانی فنی به متخصصان این صنعت می داند. وجود دپاراتمانهای تحقیق و توسعه و یا دپارتمان پروژه و  دپارتمان مشتری مداری سبب شده که همچون رهبران صنعت نظارت تصویری به صورت مستقل و با ثبات گام بردارد و کاریزمای خود را حفظ کند.

شرکت تیاندی با بیش از ۵۰۰ نفر در بخش تحقیق و توسعه به ارائه راهکارهای بروز در همه بخش های کاربری مشتریان می اندیشد. این شرکت برای استقرار کلیه فرایند ها به بسیاری از استانداردهای جهانی تکیه کرده و عملیات و فرایند های استانداردسازی  را سرلوحه  کار خود قرارد داده است. تیاندی با بهره برداری از استاندارد ایزو ۹۰۰۱ و سامانه های دقیق کنترل کیفیت داخلی، در حال حاضر  قادر به کنترل میزان خرابی محصولات بوده و خرابی دوربین مداربسته تیاندی کمتر از سه دهم درصد می باشند.  اهل فن می دانند رسیدن به این عدد با توجه به حجم فروش نیاز به تفکر عمیق و بدیع دارد و شما نیز با کمی تفکر و مقایسه با محصولات مشابه به اهمیت موضوع پی خواهید برد.

تمام محصول های دوربین مداربسته تیاندی برای کاربردهای حرفه ساخته و آزمایش شده اند. دارا بودن گواهی ISO ۹۰۰۱ ISO ۲۰۰۰ از دیگر افتخارات تیاندی است . همچنین محصولات تیاندی با اعتبار FCC, CE, Rohs & CCC وارد بازار می شوند. تیاندی به بهبود مستمر محصول ها و فرآیند های خود می اندیشد . با استفاده از بالاترین سطح از کنترل کیفیت بدنبال جلب بیشتر رضایت مندی مشتریان محترم خود می باشد.

دوربین مداربسته تیاندی همسو با رقبای نظارت تصویری در بسیاری از کنسرسیوم ها نقش مهمی را ایفا می نماید. تیاندی بعنوان یکی از ۳۷ شرکت از اعضاء کامل Onvif، انطباق محصولات خود را با سایر شرکت ها ارائه می کنند تا با این استاندارد همگام شود . با افزایش نرخ رشد سالیانه ۳۰ درصدی، TIANDY مطمئن است که به یک بازیکن کلیدی حفاظت الکترونیک تبدیل شده و به ایمنی جهان کمک می نمایید. همواره این شرکت به نقش کلیدی خود در بازار آتی دوربین مداربسته تیاندی می اندیشد.

استفاده از متدولوژی های نوین در تولید دوربین مداربسته تیاندی

تیاندی کلیه بخش های دروبین اعم از تولید تصویر، پردازش تصویر ، فشرده سازی و نرخ ارسال را  زیر ذره بین برده است و محصولات متنوعی را بر اساس سلایق افراد عرضه کرده است. تیاندی با برخورداری از تیم تحقیق و توسعه توانمند و قدرتمند، توانسته است دوربین مداربسته تیاندی تحت شبکه خود را بهبود ببخشد و تصاویر با وضوح بالا و تمام رنگی را در اختیار کاربران قرار دهد. تولید تصویر رنگی در تاریکی و یا نور کم، کار شرکت های محدودی در صنعت نظارت تصویری است،  دوربین های SuperStarlight  تیاندی که مجهز به الگوریتم های انحصاری هستند قادر هستند تصاویر را به خوبی در محیط های فوق کم نور دریافت نمایند. افرادی که از این دوربین ها استفاده کرده اند انگشت حیرت را به دهان برده و از تصاویر لذت بسیار برده اند. عرضه محصولات قدرتمند با قیمت مقرون به صرفه سبب شده است تا تیاندی به انتخاب اول در بسیاری از پروژه ها تبدیل شود.

از سویی دیگر الگوریتم های فشرده سازی نیز از دیگر تکالیف و وظایف دپارتمان های تیاندی است.  دوربین های مداربسته 2MP تا 16MP، دوربین PTZ با زوم 4 تا 44 برابر، دستگاه ان وی آر 5 تا 320 کانال تنها بخشی از محصولاتی هستند که توسط برند تیاندی تولید و به بازار عرضه شده است. تیاندی با استفاده از خط تولید کاملاً پیشرفته خود قادر به تولید 8 میلیون دوربین مداربسته تیاندی تحت شبکه با نرخ خرابی  کمتر از یک درصد در سال می باشد.

از جمله فعالیت های برند تیاندی می توان به تولید محصولات با کیفیت ساخت بالا، راهکارهای مختلف مطابق با فضای نصب دوربین مداربسته، سیستم هوشمند کنترل ترافیک و … اشاره نمود.  مشتریان تیاندی در بیش از 60 کشور و 500 شهر در جهان در حال استفاده از خدمات و محصولات این برند از جمله دوربین مداربسته تیاندی هستند. از جمله پروژه های تیاندی می توان به فرودگاه Heathrow لندن، جام جهانی برزیل و … اشاره نمود. تیاندی با ماموریت چشم انداز جهانی خود قادر است همواره راهی برای رفع نیازهای شما پیدا کند.

این شرکت برای ارائه محصولات بهینه، هوشمند سازی را نیز در بسیاری از دوربین های خود قرار داده است. وجود الگوریتم های هوشمند سازی به شما کمک می کند یک نگهبان 24 ساعته داشته باشید. برخی از قابلیت های هوشمند سازی دوربین مداربسته تیاندی عبارتند از عبور از خط ، عبور از خط دو تایی، جایگذاری اشیا، برداشتن اشیا فرار سوژه، پرسه‌زنی، تشخیص صداهای غیر معمول، تشحیص تصویر غیر معمول، مه زدایی هوشمند، حالت Corridor راهرو ، تشخیص هوشمند چهره.

محصولات دوربین مداربسته تیاندی

تیاندی از ابتدا بر روی محصول های IP Network  متمرکز بوده است. این محصول ها به دو بخش تقسیم می شوند:

سری H265

سری STARLight

سری استاندارد، سری های پروژه محور و سری H265 سری “PoE” و سری استاندارد برای “Nvr “

افتخارات TIANDY

تیاندی متعهد به ارائه خدمات به مشتریان با تجهیزات و راه حل هایی بسیار قابل اعتماد، با کیفیت بالا با مشاوره فنی و پشتیبانی عالی به همراه قیمت رقابتی می باشد. از دیگر افتخارات ما قرار گرفتن در بین ده شرکت برتر حفاظتی چین، و واقع شدن در رتبه پنجم دوربین مداربسته جهان، و یازدهم حفاظت الکترونیک می توان یاد کرد. همچنین بعنوان مرکز فن آوری ملی و مرکزی برای تحصیلات تکمیلی تیاندی فعالیت می نماید.

دوربین مدار بسته تیاندی یکی از دوربین های پیشرو در جهان هستند که با تکنولوژی شبکه تولید می شوند. این دوربین ها برای ثبت تصاویر رنگی حتی در شب یا در محیط های تاریک طراحی شده اند. فناوری Tiandy به طور مداوم در حال به روز رسانی است تا راه حل مناسبی برای برنامه های مختلف ارائه دهد. از نقطه نظر تیاندی، ما نمی توانیم نیازهای صنعت نظارت بر مشتری را برآورده کنیم. فناوری رو به رشد نتیجه تلاش این شرکت برای تحقق این چشم انداز است. محصولات تیاندی آنقدر جذاب هستند که ویژگی های به کار رفته در دوربین مداربسته تیاندی طرفداران این برند را بیش از پیش افزایش داده است.

ویژگی های دوربین مداربسته تیاندی

جذابیت محصولات تیاندی این است که کاربران دوربین مدار بسته به طور فزاینده ای به دنبال خرید دوربین مداربسته تیاندی هستند. با توجه به این سرعت دریافت، بسیاری از فعالان صنعت دوربین مداربسته تیاندی در رتبه های بالا در جهان قرار دارند. کیفیت این دوربین ها و قیمت پایین آنها نسبت به برندهای معروف یکی از دلایل بالا بودن طرفداران این برند است. آنها معتقدند که می توان دوربینی با همان کیفیت و کارایی را با هزینه بسیار کمتری نسبت به برندهای دیگر خریداری کرد. برخی از ویژگی های خاص این دوربین محبوب عبارتند از:

فناوری Tiandy Color Maker

فناوری Tiandy Color Maker یک راه حل برای محیط کم نور است که یک دیافراگم بزرگ را با یک سنسور بزرگ ترکیب می کند. بر این اساس دوربین می تواند نور زیادی را در محیط تاریک دریافت کند. این راه حل حتی در شب های کاملا تاریک نیز موثر است. در چنین مواقعی دوربین های مجهز به این فناوری تصاویر رنگی و زنده ثبت می کنند. با کمک روشنایی چراغ های گرم نیز جزئیات بیشتری از تصویر ارائه می دهد.

دوربین Color Maker تیاندی با کمک یک سنسور بزرگ و دیافراگم و نور گرم، مدام هدف شما را به صورت تمام رنگی رصد می کند. در مقایسه با سوپراستارلایت، این دوربین ها به نور کمتری نیاز دارند. حتی در محیط های کاملا تاریک هم تصاویر خوبی می گیرد.

فناوری Super Starlight

Super Starlight یکی از ویژگی های خاص دوربین مداربسته تیاندی است. طبق آمار 80 درصد جرایم در شب اتفاق می افتد. در موقعیت های تاریک مانند شب، Tiandy برای اولین بار مفهوم Starlight را در سال 2015 معرفی کرد. این فناوری در دوربین های تحت شبکه مورد استفاده قرار گرفت. این دوربین تصاویر روشن و رنگارنگی را در صحنه های تاریک ثبت کرد. با گذشت سالها توسعه، این فناوری روز به روز قدرتمندتر و پیشرفته تر شده است. این فناوری به گرفتن اشیاء متحرک در صحنه‌های تقریباً تاریک با روشنایی زیر 0.0004 لوکس کمک می‌کند که انقلابی در صنعت دوربین مداربسته تیاندی است.

ویژگی هشدار اولیه دوربین مداربسته تیاندی یکی از جذاب ترین ویژگی ها است. دوربین های IP قدیمی فقط می توانند اتفاقات رخ داده را ضبط و گزارش کنند. تیاندی با اختراع AEW تکنولوژی دوربین شبکه را متحول کرد. AEW یا Auto-Tracking Early Warning به معنای هشدار اولیه ردیابی خودکار با چراغ های چشمک زن، صداها و ردیابی لیزری برای جلوگیری از نفوذ است. نور سفید / لیزر مرئی / صدا برای حفاظت اولیه و پیشگیری از جرم تنظیم شده است. این به شما محافظت کاملی از کاربران نهایی شما می دهد.

با 16 مگاپیکسل هیبریدی و چرخش 360 درجه، ویژگی پانوراما تیاندی مناظر خیره کننده ای را ارائه می دهد. دوربین مداربسته تیاندی این مدل دارای نمای کلی و هشدار قبل از وقوع هر گونه اتفاق و اتفاق بد می باشد. این فناوری سه مزیت دارد.

دوربین هایی با این ویژگی دارای هشت لنز 2 مگاپیکسلی هستند و از فناوری پروژه ویدئویی مخروطی استفاده می کنند. این فقط یک نمای پانوراما 360/180 درجه ارائه نمی کند. ناحیه کور کمتری دارد و عملکرد سه بعدی بهتری را ارائه می دهد. 0.0008 لوکس در حداقل روشنایی، تصویر رنگی در 24 ساعت.

اهداف متقابل را به طور همزمان دنبال کردن. دوربین مداربسته تیاندی  PTZ در بسیاری از پروژه های برون مرزی برای بهبود بینایی استفاده می شود.

سیستم تشخیص چهره در دوربین‌های Tiandy

سیستم تشخیص چهره دوربین مدار بسته تیاندی دارای سه حالت تجزیه و تحلیل خارجی، تجزیه و تحلیل داخلی و تجزیه و تحلیل مشارکتی است. ویژگی تشخیص خودکار سریع به طور گسترده در امنیت عمومی و جوامع هوشمند استفاده می شود. همچنین در کنترل دسترسی، حضور و غیاب، شناسایی مشتری بانک VIP و دیگر سناریوهای برنامه مورد نیاز استفاده می شود.

سیستم های تشخیص چهره Tiandy در شرایط مختلف در سیستم های مختلفی قرار می گیرند. این به دلیل نیاز مشتری و مقدار هزینه محاسبه شده اقتصادی برای راه اندازی سیستم است.

نکات مهم در انتخاب دوربین مداربسته تیاندی

انتخاب دوربین مداربسته بیش از هر چیز به نیاز شما بستگی دارد. اولین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که به چه نوع دوربین مداربسته ای نیاز دارید. این دوربین ها به دو دسته تقسیم می شوند: دوربین های آنالوگ و دوربین های تحت شبکه که تصاویر دیجیتال را ضبط می کنند. دوربین های تحت شبکه تصاویر را به صورت بی سیم ارسال می کنند. همچنین در انتخاب دوربین مداربسته باید محیط را در نظر گرفت و سیم کشی را به متخصص ماهر سپرد.

موقعیت دوربین نیز در انتخاب دوربین بسیار مهم است. در محیط‌های بیرونی که ممکن است دوربین در معرض عناصر قرار گیرد، باید وسیله‌ای را انتخاب کنید که بسیار ضدآب بوده و دارای روکش باشد. مدل لامپ برای محیط هایی که نیاز به دید 360 درجه دارند و مدل استوانه ای برای زوایای دید محدود مناسب است. همچنین انواع بسیار کوچکی از دوربین های مداربسته وجود دارد که می توان با مجوز لازم برای یک هدف خاص از آنها استفاده کرد.

اندازه لنز نیز در محدوده دوربین بسیار موثر است و قابلیت دید در شب یکی از ویژگی های مهم دوربین است که بسته به محیط نیاز به توجه دارد. برای دسترسی به امکانات بیشتر می توانید یک دوربین مداربسته با رم یا سیم کارت نیز تهیه کنید. امروزه بسیاری از دوربین های مداربسته دارای عملکرد هشدار هستند. باتوجه به نیاز خود دوربین مداربسته مورد نظرتان را از برند تیاندی یا دیگر برندهای مطرح بازار از رادیس تهیه نمایید.

قیمت دوربین‌ مداربسته تیاندی

شرکت تیاندی دوربین های مدار بسته زیادی را با ویژگی ها و قیمت های متفاوت تولید کرده است. قیمت دوربین مداربسته تیاندی به ویژگی ها، وضوح، تعداد کانال های پشتیبانی شده و اندازه لنز دید در شب بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت دوربین مداربسته تیاندی با کارشناسان شرکت فنی و مهندسی نواوران صنعت ناظر تماس بگیرید.

09129622355

025-36621685

گارانتی دوربین‌ مداربسته تیاندی

گارانتی یکی از نقاط قوت هر محصولی است. اقلامی مانند دوربین مدار بسته با گارانتی می توانند راحتی را برای خریدار فراهم کنند. در شرکت ناظر کلیه محصولات تیاندی با گارانتی 36 ماهه تیاندی سرویس به فروش می رسد.

نمایندگی تیاندی در ایران

شرکت نواوران صنعت ناظر نماینده لایه یک وکشوری برند تیاندی میباشده که محصولات این شرکت را به طور مستقیم وبا گارانتی اصلی به بازار عرضه می‌کند.

لیست قیمت تیاندی

برای دریافت لیست قیمت محصولات تیاندی می‌توانید به صفحه لیست قیمت محصولات مراجعه کنید ویا باکارشناسان شرکت ناظر تماس حاصل فرمایید.

برای مشاوره در مورد محصول و خرید با بهترین قیمت با شماره 09129622355 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *