دوربین های مداربسته تیاندی از سری دوربین های مطرح جهان است که با تکنولوژی تحت شبکه تولید می شوند. این دوربین ها برپایه ثبت تصاویر رنگی حتی در شب و محیط های تاریک طراحی شده اند.

تکنولوژی های Tiandy مدام درحال بروز شدن هستند تا بتوانند راه حل های مناسبی را در انواع کاربری ها ارائه دهند. از دیدگاه تیاندی هیچ نیازی در صنعت نظارت از سمت مشتریان بی پاسخ نخواهد ماند، فناوری های روبه رشد نتیجه تلاش شرکت برای تحقق این دیدگاه است.

جذابیت محصولات تیاندی بسیار بالاست و ویژگی هایی که در دوربین های Tiandy به کار رفته است طرفداران این برند را بیش از پیش کرده است. در این مقاله سعی داریم با دوربین تیاندی و تکنولوژی های آن بیشتر آشنا شویم:

ویژگی های دوربین مداربسته تیاندی

جذابیت های محصولات تیاندی به حدیست که کاربران دوربین های مداربسته بیش از پیش به سمت خرید دوربین تیاندی می روند. کیفیت این دوربین ها و قیمت ارزان نسبت به برندهای مطرح یکی از دلایل بالا بودن طرفداران این برند شده است. در ادامه به برخی از ویژگی های خاص در این دوربین پرطرفدار می پردازیم.

Color Maker

دوربین Color Maker تیاندی به کمک سنسور و دیافراگم بزرگ و نور گرم، اهداف را در تمام مدت به صورت تمام رنگی نظارت می کند. در مقایسه با  Super Starlight این دوربین ها به نور کمتری نیاز دارند. حتی در محیط های کاملا تاریک نیز تصاویر خوبی ثبت می کندد.

Super Starlight

سوپر استارلایت از ویژگی های خاص دوربین تیاندی است. آمارها نشان نی دهد که 80 درصد جرایم در شب اتفاق می افتد. این فناوری در دوربین های تحت شبکه مورد استفاده قرار گرفت. دوربین تصاویری رنگی و روشن در صفحه های تاریک را ثبت کرد. اکنون این فناوری می تواند به ثبت اجسام متحرک در صفحه های تقریبا کاملا تاریک با روشنایی کم تری از 0.0004Lux کمک کند، که این خود در صنعت دوربین مداربسته انقلابی محصوب می شود.

Early Warning

قابلیت Early Warning در دوربین تیاندی یکی از جذاب ترین ویژگی هاست. AEW یا auto-tracking early warning به معنای هشدار اولیه ردیابی خودکار از طریق نور چشمک زن، صدا و ردیابی خودکار لیزری برای ممانعت از نفوذ است. نور سفید/ لیزر مزئی/ صدا برای انجام پیش حفاظتی و پیشگیری از وقوع جرایم به صورت سفارشی سازی شده است. به این ترتیب حفاظت کامل را برای کاربران نهایی ارائه می دهد.

Panoramic

ویژگی پانورامای تیاندی با 16 مگاپیکسل هیبریدی و چرخش 360 درجه یک نمای فوق العاده ای را ارئه می دهد.دوربین های مداربسته تیاندی در این مدل هم به یک نمای کلی احاطه دارند و هم هشدار قبل از وقوع برخی رویدادها و حوادث بد را ارائه می دهند.

  • دارای 8 لنز 2 مگاپیکسلی
  • میزان روشنایی 0.0008 لوکس و تصویر رنگی
  • ردیابی اهداف متقابل به طور همزمان

Face Recognition

سیستم تشخیص چهره tIANDY در دوربین مداربسته تیاندی شامل سه نوع حالت است:

آنالیز front-end ، تحلیل back-end و تحلیل مشارکتی. قابلیت تشخیص خودکار با سرعت بال، به طور گسترده برای امنیت عمومی، جامعه هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در کنترل دسترسی، حضور و غیاب، شناسایی مشتری VIP بانک و دیگر سناریوهای کاربردی مورد نیاز استفاده می شود.