حصار الکتریکی چیست؟ یک سیستم بازدارنده و کاملا امنیتی است که برپایه ایجاد جریان های گردابی و شوک آور بدون خطر جانی، بروی دیوار و محیط پیرامونی نصب و از ورود سارقین و متجاوزین بطور موثر و جدی جلوگیری می نماید.

کاربرد حصار الکتریکی:

حصار الکتریکی بهترین نوع سیستم های امنیتی است که از جمله کاربردهای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:
اماکن خصوصی، صنعتی و ویلاهای شخصی | صنایع، کارخانجات و انبارها | مراکز بازپروری، کمپ ها و زندان ها | سایت های تاسیساتی و دکل های مخابراتی | حیات وحش | ایجاد مرز بندی موثر در منابع طبیعی و حفاظت از محیط زیست.
شما می توانید جهت مشاوره با ما تماس بگیرید. 09129622355

بهترین راه تامین امنیت منزل و محل کار:

زمانی که بحث امنیت خانه و ویلا مطرح می شود: خیلی ها به روش های سنتی میروند که اکثر این روش ها منسوخ شده و کاربردی نمی باشند. باید همیشه در نظر داشته باشیم که دزدها یک قدم از ما جلوتر هستند.
اولین مرحله حفاظت دیوارها هستند، برای مسلح کردن دیوار ها به یک سیستم حفاظتی قوی و هوشمند به نام حصار الکتریکی نیاز داریم. حصار الکتریکی برخلاف حصارهای سنتی مانند شاخ گوزنی یا سیم خاردارها و… یک سیتم زنده می باشد.
حصارهای سنتی مانند شاخ گوزنی سارق می تواند حصار شما را تخریب کند یا آن را برش دهد. بدون اینکه شما متوجه شوید. و حتی شاید حصار شما نیز به سرقت برود.!!

حصار الکتریکی چیست؟

اما حصار الکتریکی گریز یک سیستم بازدارنده، و کاملا امنیتی است که برپایه ایجاد جریان های گردابی و شوک آور(بدون خطر جانی)، بروی دیوار و محیط پیرامونی نصب و از ورود سارقین و متجاوزین به طور موثر و جدی جلوگیری می نماید.
در این نوع سیستم اگر سارق قصد تخریب یا برش حصار را داشته باشد. آژیر خطر به صدا در می آید. و به شما از سریق پیامک اطلاع رسانی می شود. همچنین امکان ارسال پهباد شناسایی و نظارت و قلاده هوشمند رهاسازی سگ نگهبان وجود دارد.
اگر از آن دسته افرادی هستید که ویلایی دارید که اکثر در آخر هفته ها یا زمان تعطیلات از آن استفاده می کنید این سیستم را به شما پیشنهاد می کنیم.